אודות – Flow Glowing Lights​

אנחנו אוהבים אורות צבעוניים אשר מאירים את מרחבי הבית, המשרד, וכל חלל שתבחרו להעשיר בצבע, אנרגיית חיים והרגשה טובה!

שלטי הניאון שלנו מתאימים לסלון שלכם, לחדר השינה, למשרד, למטבח. הם ממלאים את המרחב בצבע ובאור, יש להם מראה צעיר, שיקי ומשתלב עם הסביבה, ולא פחות חשוב – חסכוניים גם בחשמל וגם בעלות הרכישה!

חברתנו שמה לנגד עיניה לספק פתרונות איכותיים, מתקדמים ושווים לכל כיס, בתחום שלטי הניאון הצבעוניים, בשלל צורות, גדלים ודגמים. אנחנו אוהבים את התחום בו אנו עוסקים, מאמינים כי מרבה אור מרבה שפע, בכל מקום ובכל צורה, ולכל הגילאים!

מסתבר כי באמצעות שלטי הניאון הצבעוניים והמאירים שלנו, אתם יכולים להאיר כל מקום בבית, בסגנון ובצבע שתבחרו. עבור הסלון תוכלו לבחור בשלט עם כיתוב שמחמם את הלב כמו לדוגמא GOOD VIBES, לחדר השינה של הילדים תוכלו לבחור מתוך שפע רב של דוגמאות מהטבע, קשת בענן, ועוד. לחדר השינה של המבוגרים אף פעם לא מיותר להוסיף לב חביב לרומנטיקה, וגם לעיצוב ועיטור המשרד חשבנו עליכם, עם דוגמאות מדליקות בשלל צבעים, כמו לדוגמא שלט צבעוני של HELLO אשר תלוי בעמדת קבלת הפנים או המזכירות של המשרד. גדול, יפה, מאיר פנים, בהחלט עושה את העבודה בקלות וביעילות!

אנו מציעים לכם מגוון פתרונות תאורה, עיצוב ואיכות במחיר השווה לכל כיס, ושמחים לתת שירות מקצועי, אדיב, אישי ומכל הלב, ללקוחותינו בכל רחבי הארץ.

מדוע לבחור בשלטי הניאון שלנו?

  • השלטים בטוחים ואינם מסוכנים.
  • השלטים חסכוניים ומספקים אור רב לתקופה ארוכה, בהוצאה נמוכה.
  • השלטים בעלי תוחלת חיים ארוכה.

אנו מאמינים שחן, יופי, צבע ואור מוסיפים המון לחיינו, כל שעלינו לעשות הוא לבחור בשלטים המתאימים לסביבה הנכונה.

Shopping Cart
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
0
העגלה שלך: